Programma

Senioren

17-0914:45Haarsteeg JO17-5-ST SOM JO17-3
17-0913:30RKTVC MO17-1 -ST SOM MO17-1
17-0913:00ST Alem/RKVSC JO15-1-Haaften JO15-2Velddriel
17-0911:00ST Alem/RKVSC JO13-1-OJC Rosmalen JO13-5Alem
17-0910:00ST Alem/RKVSC JO11-1-Jan van Arckel JO11-1Velddriel
17-0909:00ST Alem/RKVSC JO9-1-OJC Rosmalen JO9-5Alem
17-0909:00ST Alem/RKVSC JO7-1-Vlijmense Boys JO7-1GAlem
18-0914:30RKVSC 1-Wadenoijen 1
18-0912:00RKVSC 2-BVV 3
18-0910:30TEC 4-RKVSC 3
24-0913:30ST SOM JO17-3-Heerewaarden JO17-1G Kerkdriel
24-0915:15ST SOM MO17-1-HRC'14 MO17-1Kerkdriel
24-0909:00ASH JO15-1-ST Alem/RKVSC JO15-1
24-0911:00ST Alem/RKVSC JO13-1-MVV'58 JO13-2Alem
24-0910:00ST Alem/RKVSC JO11-1-Heerewaarden JO11-1Velddriel
24-0910:30Emplina JO9-6-ST Alem/RKVSC JO9-1
24-0909:30Well JO7-1-ST Alem/RKVSC JO7-1
25-0914:30Buren 1-RKVSC 1
25-0910:30Alem 3-RKVSC 2
25-0910:30RKVSC 3-Theole 5
01-1015:15ST SOM JO17-3-Den Dungen JO17-3Kerkdriel
01-1012:00HSSC'61 MO17-1-ST SOM MO17-1
01-1013:00ST Alem/RKVSC JO15-1-ST BZC JO15-1Alem
01-1011:15HRC'14 JO13-1-ST Alem/RKVSC JO13-1
01-1008:45HRC'14 JO11-1G-ST Alem/RKVSC JO11-1
01-1009:00ST Alem/RKVSC JO9-1-Hedel JO9-1Alem
01-1009:00ST Alem/RKVSC JO7-1-Almkerk JO7-2Alem
02-1014:30RKVSC 1-Jan van Arckel 1
02-1012:00RKVSC 2-RKKSV 3
02-1011:00DSS'14 2-RKVSC 3
09-1014:00RKKSV 1-RKVSC 1
09-1011:00RKJVV 6-RKVSC 2
09-1010:30RKVSC 3-Teisterbanders 4
16-1014:30RKVSC 1-Maaskantse Boys 1
16-1012:00RKVSC 2-SCR 5
16-1012:00SCZ 3-RKVSC 3
23-1014:00Theole 6-RKVSC 2
23-1010:00Wadenoijen 4-RKVSC 3
30-1013:30Hedel 1-RKVSC 1
30-1010:30RKVSC 3-Ophemert 2
06-1114:30RKVSC 1-Ophemert 1
06-1112:00RKVSC 2-OJC Rosmalen 14
06-1111:00GVV 4-RKVSC 3
13-1114:30RKVSC 1-Heerewaarden 1
13-1112:00RKVSC 2-Maliskamp 5
13-1111:00MEC'07 3-RKVSC 3
27-1114:00SCZ 1-RKVSC 1
27-1112:00Wilhelmina 10-RKVSC 2
27-1110:30RKVSC 3-HRC'14 5
04-1214:30DSS'14 1-RKVSC 1
04-1212:00RKVSC 2-Theole 6
04-1210:30RKVSC 3-Wadenoijen 4
11-1214:30RKVSC 1-OSC'45 1
11-1210:00HRC'14 4-RKVSC 2
11-1212:15SCR 3-RKVSC 3
05-0212:00RKVSC 2-HRC'14 4
05-0210:30RKVSC 3-SCR 3
12-0214:30Wadenoijen 1-RKVSC 1
12-0211:00BVV 3-RKVSC 2
12-0210:30RKVSC 3-TEC 5
19-0214:30RKVSC 1-Buren 1
19-0212:00RKVSC 2-Alem 3
19-0210:00Theole 5-RKVSC 3
12-0314:30Ophemert 1-RKVSC 1
12-0312:30OJC Rosmalen 14-RKVSC 2
12-0310:30RKVSC 3-GVV 4
19-0314:30RKVSC 1-RKKSV 1
19-0312:00RKVSC 2-RKJVV 6
19-0311:00Teisterbanders 4-RKVSC 3
26-0314:30Jan van Arckel 1-RKVSC 1
26-0311:00RKKSV 3-RKVSC 2
26-0310:30RKVSC 3-DSS'14 2
02-0414:30RKVSC 1-Hedel 1
02-0412:15Ophemert 2-RKVSC 3
09-0414:30Maaskantse Boys 1-RKVSC 1
09-0410:00SCR 5-RKVSC 2
09-0410:30RKVSC 3-SCZ 3
30-0414:30RKVSC 1-SCZ 1
30-0412:00RKVSC 2-Wilhelmina 10
30-0413:00HRC'14 5-RKVSC 3
07-0514:30Heerewaarden 1-RKVSC 1
07-0512:00Maliskamp 5-RKVSC 2
07-0510:30RKVSC 3-MEC'07 3